Firma Zeppelin CZ s.r.o. se rozhodla finančně podpořit výrobu kompenzační pomůcky pro Peťu - tříkolky, kterou sestrojil Josef Skopal, foto zde

Josef Skopal s finanční podporou Zeppelin CZ s.r.o. provedl úžasnou přestavbu jízdního kola na tříkolku, na které je možno Péťu vozit na výlety.
Foto ve fotogalerii zde.

Římskokatolická farnost Havířov : www.farnosthavirov.cz pořádá již po třetí sbírku s názvem "Postní almužna" a darovala již našemu spolku nemalé finanční prostředky, které Peťovi velmi pomohly. Děkujeme.

KDU-ČSL Havířov : www.kduhavirov.cz , každý rok pořádá charitativní akci s názvem Procházka pro dobrou věc. Za každého účastníka této procházky věnuje našemu sdružení určitý finanční obnos. Děkujeme.

UniCredit Bank : www.unicreditbank.cz  přispěla významnou částkou na Pe´tovu léčbu. Děkujeme všem zaměstnancům a příznivcům UniCredit Bank, kteří přispěli na Petříka. Tyto finanční dary byly sečteny a UniCredit Bank je pak znásobila stejně velkou částkou. Velice si toho vážíme a moc Vám děkujeme.


Penzion Ondřejník : www.penzion-ondrejnik.cz je úžasný rodinný wellness penzion v Beskydech, který zajistil celé rodině Petříka nádhernou dovolenou a také je štědrým sponzorem našeho sdružení. Chcete - li si dobře odpočinout, neváhejte a navštivte tento penzion. Děkujeme.

Hotel Boršičanka : www.hotel-borsicanka.cz je našim příznivcem a sponzorem. Všem, kteří shánějí ubytování v okolí Havířova či Ostravy vřele doporučujeme tento příjemný a klidný hotel, kde se budete cítit skvěle. Když za Váma do Havířova přijedou Vaši přátelé a vy nemáte doma dostatek prostoru na přespání, určitě je ubytujte v Boršičance. Děkujeme majitelům hotelu Boršičanka za pomoc.

Pan Radek Lipowski : www.lipowskiradek.cz a jeho firma zajistil za velmi příznivou cenu vymalování bytu, ve kterém žije Peťa a jeho rodina a přispěl finančním darem  na jeho léčbu. Děkujeme.

Pan Petr Damec vyrobil za sponzorskou cenu nábytek na míru do dětského pokoje pro Peťu a jeho sestry. Je to velice pečlivý a zručný stolař, který skvěle ovládá své řemeslo. I přes svou velkou pracovní vytíženost si našel čas, aby vyrobil nábytek do dětského pokoje a takto pomohl Peťovi a celé jeho rodině.
Budete-li někdy potřebovat kuchyň, ložnici, či jiný nábytek na míru, neváhejte svěřit tuto zakázku právě Petru Damcovi : petrdamec@seznam.cz ( tel. : 608 455 337 ), budete jistě spokojeni.
Děkujeme za pomoc Peťovi a jeho rodině

Firma expert : www.expert.cz, zajistila vytištění informací o našich stránkách na svém reklamním letáku . Děkujeme.

V případě Vašeho souhlasu můžete být uvedeni na seznamu dárců. Pokud jste poslali finanční příspěvek a chcete být uvedeni v seznamu dárců, kontaktujte nás na uvedený email pomocpropetu@email.cz